fbpx
 • ul. Czopowa 14/20, 80-882 Gdańsk
 • 58 505 51 77
 • sekretariat@jplegal.pl

  FAQ

  1. Czy pomoc adwokata lub radcy prawnego jest mi potrzebna?

  Co prawda w dobie internetu istnieje powszechny dostęp do wielu informacji, jednak jak odróżnić prawdę od fałszu. Jak stwierdzić, czy dany przepis obowiązuje. Jak uznać, że dany artykuł kodeksu dotyczy właśnie Twojego przypadku. W tym właśnie możemy Ci pomóc.

  Pamiętaj także, że w wielu przypadkach obowiązuje tzw. przymus adwokacko – radcowski, co oznacza, że niektóre czynności mogą być wykonywane wyłącznie przez adwokata lub radcę prawnego.

  Policja zatrzymała Ciebie lub Twoich bliskich? W pierwszym etapie postępowania jedynie obrońca – czyli adwokat lub radca prawny ma możliwość kontaktu z zatrzymanym. Nie zwlekaj. Skontaktuj się z nami zanim będzie za późno.

  2. Czy Wasza Kancelaria prowadzi sprawy na terenie całej Polski?

  Tak. Nasza Kancelaria prowadzi sprawy na terenie całej Polski. Jeśli potrzebujesz pomocy prawnej – jesteśmy do Twojej dyspozycji. Jesteśmy w stanie poprowadzić Twoją sprawę w dowolnym Sądzie w Polsce. Potrzebujesz pomocy – zadzwoń: 22 270 63 01

  3. Czy obowiązuje Was tajemnica?

  Tak. Wszelkie powierzone nam informacje chroni tzw. tajemnica adwokacko – radcowska, którą bezwzględnie chronimy. Pamiętaj, że szczególną uwagę poświęcamy bezpieczeństwu, dlatego kontaktując się z Tobą wybieramy najbezpieczniejsze kanały komunikacji.

  4. Ile kosztują Wasze usługi?

  Każde zlecenie wyceniane jest indywidualnie. Podstawowym kryterium ustalenia wysokości honorarium jest przede wszystkim stopień zawiłości danej sprawy, jak i ilość czasu jaką musimy poświęcić na jej poprowadzenie. Ważne jest także to aby spodziewane korzyści dla Ciebie były większe niż poniesione koszty, w przeciwnym razie prowadzenie sprawy traci sens. W naszej Kancelarii już od samego początku wiesz, ile będzie mniej więcej kosztowała Twoja sprawa. Unikamy ukrytych kosztów i w sposób jasny i precyzyjny wskazujemy już na samym początku jakie są przybliżone koszty całego postępowania.

  5. Czy dajecie gwarancje wygrania sprawy?

  Nie. Rzetelne wykonywanie zawodu adwokata i radcy prawnego uniemożliwia składania wiążących obietnic odnośnie wygrania danej sprawy. Jeśli ktoś takie gwarancje daje – to niebezpieczne. Każdy przypadek jest inny. Gwarantujemy Ci jednak, że nasze obowiązki wykonamy z zachowaniem należytej staranności.

  Umów się na konsultację