fbpx

O Kancelarii

Nazywam się Jacek Posyniak i jestem radcą prawnym.

Jestem także wspólnikiem zarządzającym Zespołem adwokatów, radców prawnych, doradców podatkowych, rzeczników patentowych oraz ekspertów tworzących Kancelarię JP LEGAL ADWOKACI I RADCY PRAWNI.

Główne Siedziby Kancelarii znajdują się w Gdańsku i w Warszawie, jednak aktualnie prowadzimy sprawy w całej Polsce, reprezentując naszych Klientów w każdym zakątku Polski.

Każdy z naszych adwokatów i radców prawnych ma swoją specjalizację. Nie ma specjalistów od wszystkiego. Zlecając nam prowadzenie swojej sprawy – masz pewność, że Twój pełnomocnik specjalizuje się w danej dziedzinie prawa.

Pomożemy Ci zarówno jeśli jesteś osobą fizyczną, jak i przedsiębiorcą. Reprezentujemy zarówno pokrzywdzonych, jak i sprawców przestępstw. Pomagamy pracodawcom, ale też pracownikom. Specjalizujemy się m.in. w prawie karnym, w tym także w postępowaniu karnoskarbowym, w prawie rodzinnym, w tym również w zakresie rozwodów, alimentów i podziałów majątku, w prawie spadkowym, w prawie pracy, a także w zakresie praw autorskich. Kliknij tu i poznaj wszystkie nasze specjalizacje.

Moim celem jest świadczenie usług na najwyższym poziomie. Na każdym etapie prowadzenia Twojej sprawy – na bieżąco staramy się Ci pomóc. Niezależnie od tego czy jesteś Prezesem dużej spółki, czy też masz niewielki problem prawny – jesteś dla nas tak samo ważny.

Serdecznie zapraszam Cię do zapoznania się z ofertą mojej Kancelarii.

Jacek Posyniak
radca prawny
WA-8775

Umów spotkanie

Skontaktuj się z nami aby nasi prawnicy mogli zapoznać się z Twoją sprawą.