fbpx
 • ul. Czopowa 14/20, 80-882 Gdańsk
 • 58 505 51 77
 • kontakt@jplegal.pl

  O KANCELARII

  Jacek Posyniak - Radca Prawny

  Nazywam się Jacek Posyniak i jestem radcą prawnym.

  Jestem także wspólnikiem zarządzającym Zespołem adwokatów, radców prawnych, doradców podatkowych, rzeczników patentowych oraz ekspertów tworzących Kancelarię JP LEGAL ADWOKACI I RADCY PRAWNI.

  Główne Siedziby Kancelarii znajdują się w Gdańsku i w Warszawie, jednak aktualnie prowadzimy sprawy w całej Polsce, reprezentując naszych Klientów w każdym zakątku Polski.

  Każdy z naszych adwokatów i radców prawnych ma swoją specjalizajcję. Nie ma specjalistów od wszystkiego. Zlecając nam prowadzenie swojej sprawy – masz pewność, że Twój pełnomocnik specjalizuje się w danej dziedzinie prawa.

  Pomożemy Ci zarówno jeśli jesteś osobą fizyczną, jak i przedsiębiorcą. Reprezentujemy zarówno pokrzywdzonych, jak i sprawców przestępstw. Pomagamy pracodawcom, ale też pracownikom.

  Specjalizujemy się m.in. w prawie karnym, w tym także w postępowaniu karnoskarbowym, w prawie rodzinnym, w tym również w zakresie rozwodów, alimentów i podziałów majątku, w prawie spadkowym, w prawie pracy, a także w zakresie praw autorskich. Kliknij tu i poznaj wszystkie nasze specjalizacje.

  Moim celem jest świadczenie usług na najwyższym poziomie. Na każdym etapie prowadzenia Twojej sprawy – na bieżąco staramy się Ci pomóc. Niezależnie od tego czy jesteś Prezesem dużej spółki, czy też masz niewielki problem prawny – jesteś dla nas tak samo ważny.

  Serdecznie zapraszam Cię do zapoznania się z ofertą mojej Kancelarii

  Jacek Posyniak
  radca prawny
  WA-8775

  Umów się na konsultację

   SZUKASZ PRAWNIKA? SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI!